Spotkanie z Europejską Grupą Doradczą

Archiwum kategorii: Klub Europejczyka

W ostatni piątek marca  grupa realizująca projekt eSzkoła – Moja Wielkopolska pt. Na spacer z Europą  pod opieką pani Pauliny Marciniak  gościła w firmie szkoleniowo–konsultingowej: Europejskiej  Grupie  Doradczej, która działa od 2004 roku.    To kolejna instytucja funkcjonująca na terenie Kalisza, którą gimnazjaliści postanowili odwiedzić.   Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze,  uczniów klasy II c przywitał  Pan Andrzej Tokarski – Prezes Europejskiej Grupy Doradczej oraz Pani Kamila Orzechowska-Przybyła – kierownik projektów unijnych, która opowiadała  o firmie, swojej pracy, zrealizowanych projektach unijnych oraz oferowanych przez firmę kursach i szkoleniach. Gimnazjaliści przeprowadzili także wywiad z Panią Kamilą Orzechowską-Przybyłą i nawiązali dalszą współpracę z firmą.

Poprzednia aktualność
II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o UE
Następna aktualność
Lekcje europejskie z konsultantką Europe Direct