I Turniej Klubów Europejskich

Archiwum kategorii: Klub Europejczyka

Miło nam poinformować, że uczennice klasy II c: Natalia Kaleta, Anna Kosińska, Julia Kubis, Kinga Sobiecka, Kinga Sielska, Julia Seydak oraz Natalia Wróblewska zakwalifikowały się do II etapu „I Turnieju Klubów Europejskich” organizowany przez Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości w Ostrowie Wielkopolskim  i  funkcjonujący przy Eurocentrum – Punkt Informacji Europejskiej EUROPE  DIRECT.

Uczennice na zajęciach Klubu Europejczyka „Ad astra” pod opieką pani Pauliny Marciniak przygotowały plakat Belgii z charakterystycznymi elementami tego kraju. 30.10.2013 r. uczennice będą się zmagać w II etapie, który będzie polegał na prezentacji plakatu oraz pisemnego testu z wiedzy o krajach Unii Europejskiej.

Uczennicom życzymy powodzenia!

Poprzednia aktualność
Młodzi znawcy Europy w Gimnazjum nr 2
Następna aktualność
Ad astra wyróżnione