Uczniowie klasy 4a z wizytą w Książnicy

Archiwum kategorii: Aktualności

7 grudnia 2023 r., w Dniu Teatrzyku Kamishibai uczniowie klasy 4a, pod opieką pani Beaty Ławińskiej oraz wychowawczyni, odwiedzili PBP Książnica Pedagogiczna im. A. Parczewskiego w Kaliszu i wzięli udział w warsztatach czytelniczo-teatralnych. Dzieci zapoznano z wywodzącą się z Japonii techniką czytania i prezentacji, którą najprościej można opisać jako teatr obrazkowy. Czwartoklasiści nie tylko usłyszeli historię i poznali kulisy teatrzyku kamishibai, ale także sami go tworzyli. Po warsztatach zwiedzili bibliotekę, odkrywając jej ,,tajemnice” i słuchając wielu bibliotecznych ciekawostek. Dziękujemy Pani Aldonie Zimnej, a także innym Pracownikom Książnicy za spotkanie i niezapomniane zajęcia.

Poprzednia aktualność
MIKOŁAJKI
Następna aktualność
Twórzmy dobre dni