Nabór

NABÓR do oddziału przedszkolnego i klasy 1

• Od 18 marca do 29 marca 2019r. przyjmowanie zgłoszeń lub wniosków o przyjęcie do szkoły oraz oddziału przedszkolnego.
Rekrutacja do przedszkoli
Rekrutacja do szkół podstawowych

• 17 kwietnia 2019 r. zostaną wywieszone w placówkach listy wszystkich dzieci zakwalifikowanych.
  • 30 kwietnia 2019 r. zostaną wywieszone w placówkach listy wszystkich dzieci przyjętych i nieprzyjętych.
  • Od 6 do 8 maja 2019 r. będzie można złożyć wniosek w ramach rekrutacji uzupełniającej.
  • 17 maja 2019 r. zostaną wywieszone w placówkach listy wszystkich dzieci zakwalifikowanych.
  • 23 maja 2019 r. zostaną wywieszone w placówkach listy wszystkich dzieci przyjętych i nieprzyjętych.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.

Ulotka informacyjna – czytaj dokument

ZAPRASZAMY do klas 4 i 7

Zapraszamy również uczniów chętnych do rozpoczęcia nauki w roku szkolnym 2019/20 w klasach 4 i 7 lub innych klasach, które zorganizowane są w szkole do zapoznania się z ofertą.

Zgłoszenia do tych klas przyjmowane są pod numerem telefonu (62) 767-67-47 oraz osobiście w sekretariacie szkoły.
 Ulotka informacyjna – czytaj dokument

Wzór wniosku do wypełnienia:

Pobierz dokument

W naszej szkole w roku szkolnym 2019/2020 będą uczyły się dzieci w następujących klasach:

• 0 – oddział przedszkolny
  • 1A
  • 1B– z innowacją z j. angielskiego (przygotowująca do nauki dwujęzyczności)
  • 2A
  • 2B –  z innowacją z j. angielskiego (przygotowująca do nauki dwujęzyczności)
  • 3A
  • 3B –  z innowacją z j. angielskiego (przygotowująca do nauki dwujęzyczności)
  • 4 – zajęcia z programowania z wykorzystaniem iPadów oraz dodatkową godziną języka angielskiego dla chętnych)
  • 5 – zajęcia z programowania z wykorzystaniem iPadów oraz dodatkową godziną języka angielskiego dla chętnych)
  • 6 – zajęcia z programowania z wykorzystaniem iPadów oraz dodatkową godziną języka angielskiego dla chętnych)
  • 7 Adwujęzyczna (REKRUTACJA do tej klasy odbędzie się w maju, szczegółowy harmonogram zostanie zamieszczony w późniejszym terminie)
  • 7 B
  • 8 A – dwujęzyczna
  • 8 B
W pierwszej kolejności przyjmowani są uczniowie z obwodu.  Przy rekrutacji do klas dwujęzycznych nie obowiązuje rejonizacja.
Obwód szkoły

ul. Parczewskiego Alfonsa zakres nr: od 5 do 10, ul. Babina zakres nr: od 12 do 19, ul. Browarna cała ulica, ul. Ciasna cała ulica, ul. Franciszkańska cała ulica, ul. Chopina Fryderyka zakres nr: od 1 do 23, ul. Narutowicza Gabriela cała ulica, ul. Garbarska cała ulica, ul. Główny Rynek cała ulica, ul. Kadecka cała ulica, ul. Kanonicka cała ulica, ul. Kazimierzowska cała ulica, ul. Kolegialna cała ulica, ul. Łazienna cała ulica, ul. Mariańska cała ulica, ul. Nowy Rynek cała ulica, ul. Piekarska cała ulica, ul. Piskorzewie zakres nr: od 1 do 7 (tylko nieparzyste), ul. Piskorzewie zakres nr: od 2 do 4 (tylko parzyste), ul. Piskorzewska cała ulica, ul. Przechodnia cała ulica, ul. Rzeźnicza cała ulica, ul. Sukiennicza cała ulica, ul. Śródmiejska zakres nr: od 1 do 25 (tylko nieparzyste), ul. Śródmiejska zakres nr: od 2 do 16 (tylko parzyste), ul. Targowa cała ulica, ul. Wodna zakres nr: od 1 do 7, ul. Złota zakres nr: od 1 do 29 (tylko nieparzyste), ul. Złota zakres nr: od 2 do 20 (tylko parzyste), Aleja Wojska Polskiego zakres nr: od 115 do 151 (tylko nieparzyste).

Film promujący szkołę pt.: Zobacz co Sherlock Holmes odkrył w naszej szkole – czerwiec 2017