Twórzmy dobre dni

Archiwum kategorii: Aktualności

„Czasem wyczarowanie niezwykłego dnia wymaga jedynie drobnej zmiany w jego odbiorze” – pod takim hasłem przebiegał w tym miesiącu Tydzień Dobrych Myśli z klasami 3b i 6a. W ramach obchodów cała społeczności szkolna była zaangażowana w przygotowania świąteczne, bo przecież święta tuż, tuż. Uczniowie wykonywali zimowe i świąteczne prace i stroili swoje klasopracownie, a wszystko to w świątecznym klimacie utworów ze szkolnego radiowęzła. Wielu uczniów zaangażowała się w akcje charytatywne, niektórzy biorą udział w konkursach świątecznych. Został też zorganizowany apel dla klas młodszych, na którym były podsumowane dotychczasowe konkursy oraz rozdane dyplomy, nagrody, a zwycięzcy obdarzeni brawami oraz gratulacjami.

Choć czas przedświąteczny to okres zabiegania i chaosu, to warto zwrócić uwagę, że obok jest drugi człowiek, a uśmiech, współpraca, szacunek, docenienie i dobre słowo przynoszą wielokrotnie lepsze efekty. Z takim przesłaniem zostawiamy Państwa na weekend i kolejne tygodnie.

Poprzednia aktualność
Uczniowie klasy 4a z wizytą w Książnicy
Następna aktualność
Udział SP3 w Jarmarku Bożonarodzeniowym