MIKOŁAJKI

Archiwum kategorii: Aktualności

Samorząd Uczniowski zadbał dziś o świąteczny nastrój w całej szkole – od wystroju szkolnych korytarzy począwszy, na wizycie Świętego Mikołaja z porcją słodkości w każdej z klas skończywszy. O klimacie świąt pomyślał też każdy wychowawca wraz ze swoim zespołem, ozdabiając salę lekcyjną i organizując mikołajkowe wyjścia lub przygotowując inne klasowe atrakcje. Jak co roku został też w naszej szkole zorganizowany kiermasz świąteczny, podczas którego można było kupić wykonane przez uczniów lub rodziców rękodzieła i skosztować domowego ciasta. Środki uzyskane ze sprzedaży jak zawsze przeznaczymy na potrzeby kaliskiego Domu Dziecka, w którym nasi uczniowie złożą niedługo wizytę.

Poprzednia aktualność
Piernikowe warsztaty
Następna aktualność
Uczniowie klasy 4a z wizytą w Książnicy