Lekcje poza szkołą

Archiwum kategorii: Aktualności

Trójka od pierwszych dni września zaprasza uczniów do zakosztowania edukacji outdoorowej, czyli tzw. pedagogiki przygody, kiedy to zajęcia prowadzone są poza ścianami szkolnej sali. Klasy 3b i 4b jako pierwsze w tym roku kształtowały umiejętności miękkie na łonie natury. Mali badacze z klasy 3 poprzez samodzielne działanie poznawali budowę lasu, starsi koledzy, eksperymentując, zgłębiali tajniki zmysłów.

W ramach współpracy i dziękując za gościnę Leśnemu Centrum Edukacyjnemu „Las Winiarski”, przekazaliśmy do celów edukacyjnych na ręce pani leśnik budki lęgowe.

Uczniowie nie mogą się doczekać kolejnych lekcji w terenie, które pozwolą im brać czynny udział w zdobywaniu wiedzy przyrodniczej.

Poprzednia aktualność
Aktywnie na przerwach
Następna aktualność
Dzień Kropki