Aktywnie na przerwach

Nowy rok szkolny zaczęliśmy pierwszą propozycją dla uczniów w ramach innowacji organizacyjnej ,,Telefon nie jest całym światem, świat jest obok”. Ma ona zachęcić dzieci i młodzież do aktywnego spędzania przerw w gronie rówieśników. Sukces naszej absolwentki, Magdaleny Błaszczyk, która zdobyła II miejsce w wielkopolskim konkursie OZE i wywalczyła dla Trójki 1000 zł pozwolił nam na zakup gier podłogowych na korytarze. Zależy nam na tym, by uczniowie podczas przerw kształtowali odpowiednie nawyki spędzania wolnego czasu, a także budowali między sobą pozytywne relacje, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania w grupie rówieśniczej. Jak widać na zdjęciach, gry świetnie spełniają tę rolę.

Narodowe Czytanie 2023 - "Nad Niemnem"
Lekcje poza szkołą