Jasełka w wykonaniu najmłodszych

Archiwum kategorii: Aktualności

Jest taki dzień, magiczny dzień radości i dobrych życzeń, obchodzony niemalże pod każdą szerokością geograficzną w atmosferze ciepła i  miłości. Dzień, który często pozostawia wiele pięknych wspomnień. Mamy nadzieję, że w tę świąteczną atmosferę wprowadzili Państwa jeszcze bardziej uczniowie oddziału przedszkolnego swoim świątecznym przedstawieniem, które nabrało szczególnego znaczenia i wdzięku, gdyż scenariusz do tego przedstawienia tworzyły same dzieci i ich marzenia. Mali aktorzy do występu  przygotowywali się kilka tygodni, pod czujnym okiem swojej wychowawczyni pani Weroniki Kalety. Mamy nadzieję, że było ono niezapomnianym przeżyciem  dla Państwa, ale przede wszystkim dla samych dzieci.

Poprzednia aktualność
Człowiek jest tyle wart, ile uczyni dobrego
Następna aktualność
Świąteczne klimaty w klasie 1b