Świąteczne klimaty w klasie 1b

Archiwum kategorii: Aktualności

Świąteczny nadszedł czas… Uczniowie klasy 1b wraz z wychowawcą postanowili zacząć klasową wigilię od obejrzenia ekranizacji baśni Hansa Christiana Andersena „Dziewczynka z zapałkami”. Była to okazja do refleksji nad codziennym życiem, zwrócenia uwagi na drugiego człowieka oraz rozmowy o empatii, wrażliwości i dobroci. Następnie uczniowie śpiewali kolędy w języku angielskim. Po przedświątecznych zajęciach były życzenia, dzielenie się opłatkiem, poczęstunek, upominki oraz zabawy tematyczne. Dzieci wzięły również udział w poranku bożonarodzeniowym przygotowanym przez inne klasy. Atmosfera wśród uczniów była iście świąteczna i magiczna. Serdeczne podziękowania dla rodziców dzieci za przygotowanie poczęstunku wigilijnego oraz upominków.

Wszyscy jesteśmy aniołami

z jednym skrzydłem:

Możemy latać tylko wtedy, gdy

obejmujemy drugiego człowieka

Bruno Ferrero

Życzymy Wszystkim –

zdrowych i pogodnych
Świąt Bożego Narodzenia.
Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych
napełni Wasze serca spokojem i radością.

Wszelkiej pomyślności i sukcesów
w nadchodzącym Nowym 2019 Roku
wraz z podziękowaniami
za dotychczasową współpracę.

Uczniowie klasy I b 

z wychowawczynią Darią Otmianowską.

Poprzednia aktualność
Jasełka w wykonaniu najmłodszych
Następna aktualność
Aniołki z 1a