Dzień Bibliotek i Bibliotekarzy

Archiwum kategorii: Aktualności, Biblioteka

8 maja to dzień, w którym warto było odwiedzić bibliotekę. W tym dniu obchodzimy w Polsce Dzień Bibliotek i Bibliotekarzy. Z tej okazji zorganizowaliśmy w naszej szkolnej bibliotece wystawkę ciekawych książek, które warto wypożyczyć i przeczytać oraz Konkurs Na Najładniejszą Zakładkę Do Książki. Zadaniem uczestników było wykonanie zakładki dowolną techniką plastyczną. Dało się zauważyć aktywność twórczą i wyobraźnię dzieci oraz duże poczucie estetyki. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Miał na celu rozbudzać zainteresowania czytelnicze i promować poszanowanie książek. Otrzymaliśmy wiele prac, wszystkie były pomysłowe i wyjątkowe. Z ogromną przyjemnością ogłaszamy nazwiska laureatów konkursu:

  • I miejsce – Alicja Kajser, Julia Plucińska;
  • II miejsce – Wirginia Hajdziony, Fabian Krasowski;
  • III miejsce – Marta Kuc, Pola Wojtkowiak.

Wszystkim laureatom gratulujemy!!!

Poprzednia aktualność
Nasze recytatorskie talenty
Następna aktualność
Zwycięska recytacja Zosi