Nagrodzeni w konkursie „Zrób to ze mną mamo, tato”

Archiwum kategorii: Aktualności, Świetlica

25 kwietnia w świetlicy szkolnej miało miejsce rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu plastyczno-technicznego dla wychowanków świetlic pt. „Zrób to ze mną mamo, tato”, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 14 w Kaliszu. Konkurs polegał na stworzeniu pracy przestrzennej z wykorzystaniem odpadów recyklingowych. Jury konkursu z przyjemnością oglądało kreatywne pomysły młodych uczestników i spośród 65 prac z całego miasta troje naszych uczniów zostało nagrodzonych. Kacper Michalak i Mikołaj Michalak z klasy 2b zdobyli ex aequo drugie miejsce, a Leon Kołodziejczak z klasy 1b otrzymał wyróżnienie. Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym świetliczakom za udział w konkursie, zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych i mamy nadzieję, że nadal będziecie rozwijać swój talent plastyczny.

Poprzednia aktualność
ŚWIĘTO KSIĄŻKI
Następna aktualność
TYDZIEŃ WIELOKULTUROWY - dzień piąty