,,Raz na cztery lata zuch jest pępkiem świata”

29 lutego to wyjątkowa data dla najmłodszych członków Związku Harcerstwa Polskiego. Dlaczego? Tego dnia obchodzimy imieniny zucha! Data ta pojawia się w kalendarzu tylko raz na cztery lata. To święto, w którym, prawdopodobnie jako członkowie gromady zuchowej, zuchy uczestniczą tylko raz. Zuchy z 3 Kaliskiej Gromady Zuchowej „Miejskie Wiewióreczki” obchodziły swoje święto na zuchowym spotkaniu. Podczas imprezy były pląsy, śpiewy, życzenia i upominki. Gromada podzielona na szóstki wymyślała życzenie i dmuchała świeczki. Była to krótka, ale uroczysta zbiórka. Wszystkim zuchom z okazji ich święta jeszcze raz życzymy dużo uśmiechu, rękawów pełnych sprawności, ciekawych odkryć, superzabawy i wspaniałych przygód! Czuj!

Poprzednia aktualność
Nabór do klas 1
Następna aktualność
OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA JĘZYKA OJCZYSTEGO