Niech żyje bal!

Archiwum kategorii: 3KGZ MIEJSKIE WIEWIÓRECZKI

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i dobrą zabawą. Ważnym elementem tego okresu są bale. W naszej szkole został zorganizowany jeden z nich – dla gromad zuchowych z ZHP Kalisz. 8 lutego gościliśmy: 1 KGZ ,,Bajkowa Gromada”,16 KGZ ,,Wesołe Chochliki”,66 KGZ ,,Galaktyczni Odkrywcy”,33 PKGZ ,,Odważne Wilczki” oraz gospodarzy – 3KGZ ,,Miejskie Wiewióreczki”. Tego dnia dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, kowbojki, Pi- Pi, Barbie oraz piratów, strażaków, policjantów, Spider-Mana, Batmana czy Harry’ego Potera – nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do tańca. Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc wspólnie ze swoimi drużynowymi w aktywnościach proponowanych przez animatorów. Bal umożliwił zuchom spędzenie czasu w miłej atmosferze.

Poprzednia aktualność
Dzień Bezpiecznego Internetu 2024
Następna aktualność
Witajcie w naszej bajce!