Turniej ,,Aktywna młodzież przyszłością Śródmieścia”

Archiwum kategorii: Aktualności

W minioną sobotę, tj. 28.10.2023 r. odbył się turniej pod nazwą ,,Aktywna młodzież przyszłością Śródmieścia”. Nasi uczniowie podjęli wyzwanie i rozegrali mecze piłki nożnej w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kaliszu. Oprócz reprezentacji SP3 w rywalizacji wzięły udział drużyny z SP1, SP2, SP4, SP12 i SP16. Głośny doping, sportowe emocje i bardzo wysoki poziom przygotowanych zawodników sprawiły, że do samego końca nie zabrakło sportowego ducha walki. W podsumowaniu nasza drużyna zajęła 5. miejsce. Wszyscy otrzymali pamiątkowe medale. Alan Błażejewski został wyróżniony za pięknego gola, a Marcel Aleksandrowicz – jako bardzo dobry bramkarz. Gratulujemy!

Poprzednia aktualność
Wytwórnia Kreatywności
Następna aktualność
Zuchy w akcji