Wytwórnia Kreatywności

Archiwum kategorii: Aktualności, Doradztwo zawodowe

W minionym tygodniu w ramach realizacji projektu ,,Popularyzacja kształcenia zawodowego” klasy 7a, 7b i 8a odwiedziły Wytwórnię Kreatywności. Dziś odbyła się ostatnia sesja dla naszych uczniów. W czasie cyklu zajęć uczestnicy rozwijali swoją twórczość i szlifowali kompetencje miękkie, doskonale się przy tym bawiąc. Przez nimi kolejne etapy projektu oraz udział w spotkaniu z osobą z branży lotniczej. Kto wie, może pośród siódmo- lub ósmoklasistów kryją się przyszli technicy czy mechanicy? Czas pokaże… Dziękujemy Dolina Wiedzy Kalisz i całemu jej zespołowi za atrakcyjne zajęcia. Projekt realizowany jest dzięki środkom z budżetu Urzędu Miasta Kalisz. Kalisz. Dopisz swoją historię. Wielkopolski Klaster Lotniczy WKL Pratt & Whitney Kalisz Sp. z o.o.

https://www.facebook.com/szkolapodstawowa3.kalisz/videos/1509914656489744

Poprzednia aktualność
Odwaga niejedno ma imię
Następna aktualność
Turniej ,,Aktywna młodzież przyszłością Śródmieścia"