SPRZĄTANIE ŚWIATA ŁĄCZY LUDZI

Archiwum kategorii: Aktualności

30. akcja Sprzątania świata pod hasłem Sprzątanie świata łączy ludzi nie mogła się obyć bez udziału uczniów naszej szkoły. Głównym celem corocznego przedsięwzięcia jest podejmowanie działań, dzięki którym nauczymy się minimalizować ilość odpadów i nie będziemy zaśmiecać, ani w takim stopniu jak dotąd zużywać i niszczyć środowiska. Naszym zespołom udało się oczyścić część miasta, a przy okazji zdrowo i miło spędzić czas na łonie natury. Uczniowie ci są przy tym żywym dowodem na to, że slogan kampanii jest prawdziwy, gdyż na własnej skórze przekonali się, jak mocno integruje wspólne działanie. Pamiętajmy jednak, aby dbać o środowisko każdego dnia, a nie tylko w czasie tego typu akcji.

Poprzednia aktualność
,,Z Shirlejką po Kaliszu"
Następna aktualność
Nagroda dla Mikołaja