EMOCJE w klasie 2a

Archiwum kategorii: Aktualności

Klasa 2a przystąpiła do realizacji międzynarodowego projektu EMOCJA. Pierwszy moduł ,,Kreatywność” uczniowie rozpoczęli od obchodów Dnia Kropki, odkrywając w sobie mocne strony oraz rozwijając aktywność twórczą. Mogli poczuć się jak Vashantti i rozbudzić wiarę we własne możliwości. Wielu nie wiedziało, że potrafi, że może, że wystarczy uwierzyć w siebie. Każdy jest mistrzem w czymś innym i ta różnorodność oraz wzajemna akceptacja sprzyjały budowaniu przyjaznych więzi i empatii. Co najważniejsze uczniowie nazywali i określali emocje, które im towarzyszyły na początku i na końcu zajęć. Prawie u wszystkich po zajęciach nastrój ulegał znacznej poprawie. Po zakończeniu projektu możemy przedstawić naszych MISTRZÓW – przez wielkie M, bo każdy z nich – w tym, co go interesuje i co pielęgnuje – wzbija się na same wyżyny. Mamy nadzieję, że dziecięce pasje będą fundamentem do późniejszych sukcesów! Tego Wam życzymy z całego serca!

Poprzednia aktualność
7a w Parku Linowym
Następna aktualność
Bezpieczna droga do domu - ćwiczenia świetlicowe