Stypendium Jana Pawła II

Archiwum kategorii: Aktualności

Rodzice uczniów, którzy chcą się ubiegać się o stypendium Miasta Kalisza im. Świętego Jana Pawła II na I okres roku szkolnego 2021/2022, mogą składać wnioski do piątku 25.06.2021 r. – wniosek wraz z załącznikami dokumentującymi dochód należy złożyć do pedagoga szkolnego.

  • Kryterium dochodowe uprawniające do stypendium wynosi 2000 zł netto na członka rodziny i dotyczyć będzie dochodu z miesiąca poprzedzającego złożenie wniosku, a średnia ocen dla klas IV-VI szkół podstawowych wynosi minimum 5,50, zaś dla uczniów klasa VII-VIII minimum 5,20.
  • Prosimy o dokładne wypełnienie wszystkich punktów, szczególnie ważny jest uzasadnienie wniosku, gdzie należy wypisać precyzyjnie osiągnięcia ucznia. 
  • Dokumenty do pobrania (wniosek oraz regulamin) są dostępne poniżej lub w sekretariacie szkoły. 
  • Średnią ocen należy podać z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku.

 

Wniosek (drukować dwustronnie)

Regulamin

Upoważnienie do przelewu na konto

Zasady weryfikacji dochodów

 

Poprzednia aktualność
Trzecioklasiści na wycieczce w Zoo Safari
Następna aktualność
,,Wiosna bez płomieni" - wyróżnienie dla Wirginii