Trzecioklasiści na wycieczce w Zoo Safari

Archiwum kategorii: Aktualności

15 czerwca 2021 r. uczniowie klas trzecich odwiedzili Zoo Safari w Borysewie, gdzie mogli stanąć twarzą w twarz z dzikimi zwierzętami z całego świata. Podziwiali nie tylko najgroźniejsze dzikie zwierzęta: białe tygrysy bengalskie, białe lwy, pumę, białe wilki, serwale, ale także lemury, bawoły indyjskie, jedyne w Polsce bawoły afrykańskie i tapira. ZOO zamieszkuje około 90 gatunków zwierząt dzikich. Uczestnicy wycieczki chętnie słuchali opowieści przewodnika o mieszkańcach zoo. Dużym zainteresowaniem cieszyło się pokazowe karmienie fok, podczas którego obserwowali, jak zwierzęta nawiązują relacje z opiekunami. Zmęczeni, ale zadowoleni uczniowie planują kolejne wyjazdy.

Poprzednia aktualność
Szczepimy się!
Następna aktualność
Stypendium Jana Pawła II