Warsztaty przyrodnicze w klasach trzecich

Archiwum kategorii: Aktualności

Realizacja od września 2020 r. programu przyrodniczego umożliwia każdemu dziecku pogłębienie i poszerzenie wiadomości, pozwala badać, doświadczać i rozumieć przyrodę zgodnie z indywidualnymi możliwościami oraz z wykorzystaniem różnorodnych środków, form i metod pracy.

Podczas warsztatów uczniowie aktywnie uczestniczą w zabawach badawczych ( dziecko – ogląda, szuka, obserwuje, porównuje, bada, eksperymentuje), podejmują próby samodzielnego wykonywania eksperymentów pod okiem nauczyciela.

Uczniowie na zajęciach mikroskopowali, bawili się w kolory, robili wulkan, widzieli dziurę w dłoni. Wiele zjawisk do odkrycia jeszcze przed nimi. Zapraszamy do naszej galerii.

Poprzednia aktualność
Mali ogrodnicy
Następna aktualność
Dzień drzewa w naszej szkole