Wakacje z książką!

Archiwum kategorii: Biblioteka

Nadeszły wakacje, lekcje się skończyły. Podobnie jest ze spotkaniami Klubu Książki, którego uczestnicy kończą w tym roku edukację w naszej szkole. Niestety musimy się pożegnać, ale wspomnienia wszystkich zajęć pozostaną z nami na długo. Przemiła atmosfera, dużo uśmiechu, wspaniali uczniowie, którzy sami wyszli z inicjatywą stworzenia Klubu Książki – wszystko to było warte poświęcenia wolnego czasu pomiędzy nauką ułamków i odmianą przypadków, tak by móc rozwijać swoje literackie zainteresowania. Dziękujemy za wielkie serce i zaangażowanie, które młodzi ludzie włożyli w organizację każdych zajęć! Oto kilka ostatnich relacji ze spotkań, których tematyka dotyczyła wulgaryzmów, literatury postapokaliptycznej i powieści o Harrym Poterze. Zorganizowany został także Wielki Turniej Wiedzy o młodym czarodzieju, który wygrała Sandra Adamek z klasy 3C i otrzymała tematyczne upominki.

Poprzednia aktualność
Zakończenie roku szkolnego 2018/2019
Następna aktualność
Wakacje w mieście 2019 w Trójce