Najmłodsi o miłości

Archiwum kategorii: Aktualności
Walentynkowy tydzień w klasie 1a upłynął w  kolorach czerwieni i atmosferze przyjaźni, życzliwości. Uczniowie
mieli okazję nie tylko przekazać sobie miłe słowa, ale także dobrze się przy tym bawić. To święto uczucia i życzliwości zostało wykorzystane do nauki dobrych manier. Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy uczniów z oddziału przedszkolnego, razem kodowaliśmy, rozwiązywaliśmy interaktywne walentynkowe zadania matematyczne. Korzystając z tablicy interaktywnej w formie zabawy, poznaliśmy nowe słowa opisujące miłość.
 Biorąc udział w Tygodniu Dobrych Myśli, uczniowie klas 0-2 opiekowali się sobą wzajemnie i sprawiali sobie niespodzianki w postaci miłych liścików i laurek. Dzieci na co dzień są dla siebie życzliwe i serdeczne, jednak podczas tego tygodnia wyjątkowo chciały podkreślić, jak można okazywać miłość bliźniemu. Wspólne zabawy walentynkowe jeszcze bardziej zintegrowały zespoły klasowe. Uczniowie wykonali pracę plastyczną „Zakochany but”, a „burza mózgów” pozwoliła odpowiedzieć na pytanie: „Co to jest miłość?”.
Poprzednia aktualność
Przepyszny dzień w ZERÓWCE
Następna aktualność
O miłości ...