Nasz uzdolniony pierwszoklasista

Archiwum kategorii: Aktualności

W związku z obchodami 176 urodzin Marii Konopnickiej Szkoła Podstawowa nr 10 w Kaliszu zorganizowała VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny imienia swojej patronki. Zadaniem plastycznym dla uczniów klas I – III było wykonanie ilustracji do dowolnego utworu poetki. Uczeń naszej szkoły, Paweł Pietraszko z klasy 1b, zdobył  wyróżnienie za pracę do wiersza pt. „Pranie”. 25 maja 2018 roku Paweł otrzymał nagrodę z rąk dyrektora SP nr 10, pani Beaty Prus oraz Naczelnika Wydziału Edukacji, pana Mariusza Witczaka. Honorowy patronat nad konkursem objęła wnuczka Marii Konopnickiej, pani Joanna Modrzejewska. Pawłowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych artystycznych sukcesów.

Poprzednia aktualność
DZIEŃ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Następna aktualność
Wycieczka do Łodzi