I Uliczny Bieg po Wiosnę

Archiwum kategorii: Współpraca z KKS

W czwartek 19.03.2015 r. uczniowie i nauczyciele naszego gimnazjum zrealizowali już kolejne zadanie w ramach projektu Szkoły Promującej Zdrowie – wzięli udział w I Ulicznym Biegu po WiosnęSpołeczność szkolna czynnie uczestniczy w wycieczkach pieszych i rowerowych, bierze udział w zajęciach nordic walking, tanecznych, w siłowni szkolnej, treningach sportowych i wielu innych rodzajach aktywności fizycznej. Teraz przyszła kolej na popularyzację biegania wśród mieszkańców Kalisza jako najbardziej dostępnej formy rekreacji wśród wszystkich grup wiekowych oraz jako idealnego sposobu  na spędzanie wolnego czasu. Regularne „zażywanie ruchu” wpływa bowiem nie tylko na poprawę naszego zdrowia i kondycji, ale też pozytywnie oddziałuje na nastrój. Dlaczego jeszcze warto biegać? Powodów jest mnóstwo.Biegamy, by  np.pokonać swoje słabości, poprawić kondycję, zgubić zbędne kilogramy, rzucić palenie, poznać nowych ludzi. W organizację Ulicznego Biegu po Wiosnę włączyła się Straż Miejska, której należą się szczególne podziękowania za zadbanie o bezpieczeństwo wszystkich uczestników tego projektu.

Poprzednia aktualność
Unia Europejska bez tajemnic
Następna aktualność
Polecamy ciekawe książki