„Poezja niejedno ma imię”

Archiwum kategorii: Aktualności

Iga Kołecka z 7a w kategorii klas 7-8 i Piotr Kowalski z 4b wśród uczniów klas 4-6 zwycięzcami Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego i Poezji Śpiewanej ,,Poezja niejedno ma imię”, organizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Kaliszu oraz Miejską Bibliotekę Publiczną im. Adama Asnyka w Kaliszu. II miejsce w obrębie oddziałów 4-6 zajęła Zofia Słupska z 4b. Naszą szkołę reprezentowała też godnie Zofia Kaczmarek z tej samej klasy. Celem wydarzenia było popularyzowanie twórczości polskich poetów, doskonalenie umiejętności recytatorskich i wokalnych, a także rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji i muzyki. Recytatorów oceniało profesjonalne jury złożone m.in. z pani Kamy Kowalewskiej-Kulawinek, która poprowadziła również dla uczestników konkursu warsztaty z inteligencji emocjonalnej. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom sukcesu!

Poprzednia aktualność
Rozśpiewana Pola
Następna aktualność
Ekologiczne zbiórki