Mamy marzenia do spełnienia!

Archiwum kategorii: Aktualności

W dniach 8 – 12 kwietnia miał miejsce Tydzień Dobrych Myśli z klasami 5a i 7b pod hasłem ,,Kiedy się budzisz, masz dwie możliwości – spać dalej i znów marzyć albo wstać i te marzenia spełniać”. Uczniowie mieli za zadanie zapisać na karteczce swoje marzenie, które chcieliby zrealizować w najbliższym czasie. Na ostatniej czerwcowej godzinie wychowawczej sprawdzą, czy cel został osiągnięty czy nie, a jeśli nie, jaka była przyczyna niepowodzenia. Kolejnym zadaniem dla każdej klasy było przeniesienie na kartkę tego, o czym marzy:

  • dla siebie – rzeczy materialne,
  • dla siebie – rzeczy niematerialne,
  • dla kogoś bliskiego,
  • dla świata.

Dziękujemy wszystkim klasom za zaangażowanie.

Poprzednia aktualność
Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej
Następna aktualność
Nauczanie przez doświadczanie