Zwycięstwo Igi w konkursie języka angielskiego

Archiwum kategorii: Aktualności

27 marca w Zakładzie Filologii Angielskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Kaliszu odbył się konkurs leksykalno-gramatyczny z języka angielskiego dla szkół podstawowych na terenie powiatu kaliskiego. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice klasy 7a, dwujęzycznej: Iga Kołecka i Karolina Pokora. Miło nam ogłosić, że l miejsce w tych prestiżowych zmaganiach zdobyła Iga Kołecka! Serdecznie gratulujemy Idze wygranej i zapraszamy chętnych z Kalisza i okolic do klasy siódmej dwujęzycznej w roku szkolnym 2024/ 2025. Od 6 maja do 17 maja 2024r. można składać w sekretariacie naszej szkoły wnioski o przyjęcie do oddziału dwujęzycznego klasy VII. 24.05.2024r. o godzinie 14:00 odbędzie się 45 minutowy test predyspozycji językowych z języka angielskiego.

Poprzednia aktualność
Wizyta wielkanocnego zająca
Następna aktualność
Święta tuż, tuż