„Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów”

Archiwum kategorii: Aktualności

Czy wiecie, kiedy kobiety uzyskały prawa wyborcze i kto był pierwszą prezydent na świecie? Na te i wiele innych pytań musiały odpowiedzieć dziewczęta z naszej szkoły, które uczestniczyły w konkursie pt. „Małe kobietki”. Oprócz tego rywalizowały w konkursie modowym; musiały dobrać stylizację ze zdjęć do odpowiednich epok i lat. Z kolei w konkursie na najlepszy śmiech (królewny, czarownicy, cichutki, głośny) dorysowywały z zamkniętymi oczyma pieprzyk Marilyn Monroe, rymowały z Szymborską .Chłopcy z Samorządu Uczniowskiego składali życzenia wszystkim kobietom, częstując słodkościami i rozdając kwiaty. Wszystkim kobietom dużym i małym życzymy samych radosnych chwil w tym i w następnych dniach.

A oto wyniki konkursu:

1. miejsce – klasa 7a,

2. miejsce -klasa 8a,

3. miejsce- klasa 6a,

wyróżnienie- klasa 5b.

Gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę!

Poprzednia aktualność
Święto wszystkich kobiet
Następna aktualność
DRZWI OTWARTE