WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „OZDOBY BOŻONARODZENIOWE”

W czwartek, 14 grudnia podczas koncertu kolęd, który odbył się w naszej szkole, podsumowaliśmy międzyszkolny konkurs plastyczny ,,Ozdoby bożonarodzeniowe”. Jury w składzie: pani Alicja Januszkiewicz, starszy wizytator kaliskiej Delegatury Kuratorium Oświaty w Poznaniu, pan Marcin Werczyński, wiceprzewodniczący Rady Osiedla ,,Śródmieście I”, pani dyrektor Katarzyna Garnuszewska oraz nauczycielki: Ilona Dyc, Anna Matuszkiewicz, Anna Paruszewska, Marta Powolny, Agnieszka Wabnik, miało ogromny problem z wybraniem najpiękniejszej ozdoby, dlatego zdecydowało się przyznać 10 nagród głównych oraz 13 wyróżnień.

Serdecznie dziękujemy za tak duże zainteresowanie konkursem. Wszystkie prace zostały przeznaczone na kiermasz charytatywny, z którego dochód przeznaczony będzie na Dom Dziecka w Kaliszu.

Koncert kolęd
Z najlepszymi życzeniami