Zalogowani w leśny krajobraz

Archiwum kategorii: Aktualności

Kolejny czwartek października, już po Dniu Nauczyciela, codzienne obowiązki, przesiadywanie w szkole, za kilka dni kartkówka z matmy. Tymczasem wokół jesienne klimaty, wiatr rozwiewający poranne mgły, pomalowane ciepłymi barwami liście. W przeddzień Dnia Krajobrazu uczniowie klasy 6b wylogowali się z sal lekcyjnych oraz porzucili na kilka godzin smartfony, aby zalogować się do leśnej krainy przygód. Na kilka godzin przybliżyli się do tego, co naturalne, co pachnie igliwiem sosen, dymem ogniska, pieczonymi na ogniu ziemniakami i kiełbasą. Czy był to dzień bez nauki? W żadnym wypadku! Przecież uczyli się współpracy, bycia razem, rozwijali swoją kreatywność i spostrzegawczość.

Poprzednia aktualność
Pierwsza pomoc przedmedyczna
Następna aktualność
Historia zapisana w lapbookach