42. Międzynarodowy Bieg Uliczny Ptolemeusza

Archiwum kategorii: Aktualności

W niedzielę, 1 października odbył się 42. Międzynarodowy Bieg Uliczny Ptolemeusza. W tym roku ulicami Kalisza pobiegło 905 osób. Nasza szkoła była godnie reprezentowana przez uczniów i uczennice z klas młodszych i starszych. Serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników oraz zachęcania innych do aktywności na świeżym powietrzu. Dziękujemy rodzicom, którzy umożliwili dzieciom start w biegu. Wielkie brawa od społeczności szkolnej otrzymują:

Amelia Głowinkowska – kl. 0b

Liwia Krawczyk – kl. 0b

Jagoda Knop – kl. 1a

Leon Kołodziejczak – kl. 1b

Leon Figiel – kl. 1b

Vincent Kranc – kl. 2b

Marcel Kujawiak – kl. 3a

Agata Woźniak – kl. 3b

Aleksander Figiel – kl. 4b

Joachim Pluciński – kl. 4b

Oskar Lange – kl. 5a

Tatiana Woźniak – kl. 5b

Zuzanna Kranc – kl. 7a

Stanislav Kazymyrov – kl. 7b

Poprzednia aktualność
#BeActive
Następna aktualność
Międzynarodowy Dzień Muzyki w TRÓJCE