XIV edycja EkoKonkursu
Z ekologią za pan brat

Archiwum kategorii: Aktualności

Szkoła Podstawowa Nr 3 od wielu lat realizuje projekt „Ekologicznie z Trójką”. Uczestnictwo w projekcie jest inspiracją do podjęcia nowych zadań i kontynuacji tych, które służą otoczeniu i zwiększają wiedzę oraz zaangażowanie dzieci i młodzieży w działania na rzecz przyrody. Jedną z wielu akcji jest organizacja dla szkół i przedszkoli Kalisza konkursu ekologicznego. W tym roku wzięło w nim udział 14 placówek oświatowych. Starsi uczniowie przystąpili do konkursu wiedzy, młodsi do konkursu plastycznego na kolaż „Wiosna w przyrodzie”.
Na uroczystym zakończeniu w obecności Pani Eweliny Dudek – Naczelnik Wydziału Edukacji i Pana Jana Pazdeckiego – właściciela Przedsiębiorstwa Handlowo – Usługowego „INTER-TAB”, rozdane zostały nagrody laureatom obu konkursów.
Wyniki konkursu wiedzy:
• I miejsce – Anna Kominkiewicz SP1
• II miejsce – Julia Adamus SP11
• III miejsce – Amelia Lipińska SP8
Wyróżnienia:
• Helena Asperska SP3
• Nina Golec SP7
• Ada Jarek SP17
Laureatom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.
(Wyniki konkursu plastycznego zostały podane wcześniej).
Organizator:
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. J. Słowackiego w Kaliszu we współpracy z Panem Pawłem Michalskim – właścicielem firmy „PABLO” – Usługi Gastronomiczne w Kaliszu
Sponsorzy:
Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska w Kaliszu
Pan Jan Pazdecki – właściciel Przedsiębiorstwa Handlowo – Usługowego „INTER-TAB”
Pan Mariusz Ramski – właściciel Biura Bezpieczeństwa Pracy i Ochrony P.Poż ERGON w Kaliszu

https://www.kalisz.pl/dla-mieszkanca/aktualnosci/edukacja/podsumowanie-xiv-edycja-ekokonkursu–z-ekologia-za-pan-brat,57155

Poprzednia aktualność
Wyniki konkursu plastycznego "Wiosna w przyrodzie"
Następna aktualność
BIWAK ZUCHOWY