Prezent dla babci i dziadka

Archiwum kategorii: Aktualności

Uczniowie klas drugich brali w piątek udział w zajęciach z hortiterapii. Podczas warsztatów sadzili rośliny w szklanych naczyniach. Warstwa po warstwie układali odpowiednie materiały, a na koniec dekorowali według własnego pomysłu. W trakcie pracy dzieci wysłuchały ciekawostek o roślinach. Ważne, by uświadomić młodemu pokoleniu, jak istotne jest dbanie o środowisko i opieka nad roślinami poprzez formę kreatywnej zabawy. Sadzenie kwiatów i ozdabianie słoików, które będą prezentem dla ukochonajej babci i dziadka, sprawiło uczniom wiele radości. Warsztaty przeprowadziła dla nas hortitetetapeutka, pani Izabela Piękna, która pierwszy etap edukacji wczesnoszkolnej skończyła w naszej szkole.

https://www.facebook.com/szkolapodstawowa3.kalisz/videos/754543085604163

Poprzednia aktualność
Wyklejanki z gazet
Następna aktualność
,,Co my wiemy, to tylko kropelka. Czego nie wiemy, to cały ocean”