Światowy Dzień Pluszowego Misia

Archiwum kategorii: Biblioteka

25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji zaprosiliśmy do biblioteki szkolnej uczniów klas najmłodszych na misiowe poczytajki oraz misiowy quiz. Dzieci przyszły w towarzystwie swoich pluszowych ulubieńców małych i dużych misi. Zapoznały się z historią pluszowego misia, słuchały opowiadań z książki Czesława Janczarskiego pt.: „Nowi przyjaciele Misia Uszatka” i A. A. Milne pt.: „Przygody Misia Puchatka „oraz rozwiązywały misiowy quiz. Klasa 3a prezentowała swoje talenty plastyczne przy wykonywaniu portretu misia, który pojawił się na tablicy promującej to święto. Spotkanie sprawiło wszystkim uczestnikom wiele radości i dostarczyło miłych wrażeń.

Poprzednia aktualność
PRZYJACIEL MIŚ
Następna aktualność
ŻYCZLIWOŚĆ TO SUPERMOC