Konkurs Pięknego Czytania

Archiwum kategorii: Aktualności, Biblioteka

16 listopada 2022 roku, w związku z obchodami Dnia Patrona naszej szkoły, w bibliotece szkolnej odbył się Konkurs Pięknego Czytania. Uczniowie klas czwartych prezentowali bajkę Juliusza Słowackiego „O Janku, co psom szył buty”. Konkurs miał na celu upamiętnić Patrona Szkoły, zachęcić uczniów do czytania, rozbudzić wrażliwość na piękno słowa, przybliżyć literaturę poświęconą dzieciom. Podczas czytania ocenie podlegała: płynność, poprawność, wyrazistość oraz dykcja. Jury wyłoniło trzech zwycięzców:

I miejsce zajęła Wanda Spalka,

II miejsce – Magdalena Kubacka,

III miejsce – Maja Skwarek.

Zwycięzcom zostały wręczone nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy.

Poprzednia aktualność
Wytłaczankowe portrety
Następna aktualność
PORTRET PATRONA