Bieg o Puchar Komendantki Hufca ZHP

W sobotę, 25 czerwca odbył się Bieg o Puchar Komendantki Hufca ZHP. Nasza 3KGZ Miejskie Wiewióreczki wzięła w tej zabawie udział, była to okazja do sprawdzenia swoich umiejętności zuchowych oraz współpracy w zespole. Impreza rozpoczęła się apelem na przystani harcerskiej, skąd kolejne gromady wyruszały na teren rajdu, przechodząc przez rozmieszczone punkty z zadaniami, na których zuchy utrwalały sobie Prawo Zucha. Jedno z zadań wymagało znajomości znaczka zucha, z czym nasza gromada poradziła sobie doskonale. Po zakończonej grze był posiłek, ale też czas na pląsy i wspólne zabawy. Bieg został podsumowany oficjalnym apelem, na którym zuchy wykazały się znajomością musztry i harcerskich okrzyków. Było to doskonałe podsumowanie całorocznej pracy dla naszej gromady i zamknięcie roku harcerskiego 2021/2022.

https://calisia.pl/ponad-200-harcerzy-w-biegu-o-puchar-komendanta-hufca-zdjecia,57362

Poprzednia aktualność
TRENER OSIEDLOWY - KALISZ 2022
Następna aktualność
SP3 z nowym muralem