Turniej piłkarski ,,Śródmieście górą”

Archiwum kategorii: Aktualności

W sobotę, 21. maja odbył się turniej piłkarski ,,Śródmieście górą”, którego gospodarzem po raz pierwszy była SP16. W rozgrywkach organizowanych już po raz dziewiąty przez Radę Osiedla Śródmieście I – obok naszej – wzięły także udział drużyny ze szkół: SP1 i SP12. Oprócz widowiskowych meczów przeprowadzone zostały piłkarskie konkursy. Reprezentacja SP3 starała się ze wszystkich sił, jednak zawodnicy gospodarzy okazali się najlepsi. Podczas imprezy nie brakowało pozytywnych emocji, okrzyków dopingu i wyśmienitego nastroju. Na zakończenie rozdane zostały atrakcyjne nagrody ufundowane przez Radę Osiedla Śródmieście. Tytuł bramkarza turnieju zdobył Maks z naszej drużyny, której gratulujemy sportowej postawy

Poprzednia aktualność
Z wizytą w Książnicy Pedagogicznej
Następna aktualność
Wycieczka do Wrocławia