,,Prawdziwa pasja, która płonie w Twojej duszy, to taka, której nigdy nie można zgasić”

Archiwum kategorii: Aktualności

3b i 5a zaprosiły w minionych dniach pozostałe klasy do obchodów TYGODNIA DOBRYCH MYŚLI pod hasłem: ,,PASJA – nasza siła napędowa”. Chętni uczniowie prezentowali, jak grają na instrumencie, śpiewają, tańczą, malują, wykonują piłkarskie triki.. Pokazali swoim kolegom to, co kochają, a bez czego nie wyobrażają sobie życia. Pasja jest bowiem jego ważnym elementem, pozwalającym na eliminację stresu, relaks, wyzwolenie pozytywnych emocji, wiąże się też niejednokrotnie z odnalezieniem celu istnienia.

Brak zainteresowań prowadzi często do poczucia pustki i przygnębienia, które naszym uczniom jednak nie grozi, gdyż wykonany przez każdą z klas ogród zainteresowań, budzący pachnące zbliżającą się wiosną skojarzenia, dowodzi, iż hobby i pomysłów na spędzanie wolnego czasu im nie brakuje.


Poprzednia aktualność
Zdrowo i kolorowo
Następna aktualność
Marsz nordic walking – „W poszukiwaniu wiosny wzdłuż kaliskich rzek”