Wyniki konkursu ,Najpiękniejsza ozdoba świąteczna”

Archiwum kategorii: Aktualności

W piątek, 10 grudnia miało miejsce wręczenie podziękowań, dyplomów oraz nagród uczniom biorącym udział w szkolnym konkursie ,,Najpiękniejsza ozdoba świąteczna”. Upominki zostały sfinansowane przez Radę Osiedla Śródmieście I.
Nagrodzeni:
🎅🏻 Kategoria klasy 0-3:
🎄 I miejsce – Fabian Krasowski, Amelia Pawlaczyk
🎄 II miejsce – Weronika Kuc, Pola Durajczyk
🎄III miejsce – Magdalena Kubacka, Klaudia Jaworska, Agata Woźniak, Bartosz Tatarowicz,
🎄Wyróżnienia: Antonina Wieruszewska, Natalia Wasylów

🎅🏻 Kategoria klas 4-8:
🎁 l miejsce – Alex Dudek
🎁 II miejsce – Marta Kuc
🎁 III miejsce – Wirginia Hajdziony
🎁 Wyróżnienia: Wiktoria Rokoszewska, Szymon Ratajczyk, Maksymilian Bednarek.

Uczestnikom konkursu składamy serdeczne podziękowania, bo najważniejszy jest szczytny cel naszych działań – wszystkie prace zostały przekazane na kiermasz ,,Dla Jagódki”, który odbędzie się w niedzielę, 12 grudnia przy Starostwie Kaliskim. Szukajcie straganu z banerem SP3 oraz naszych uczniów i nauczycieli ,,za ladą”. Zaczynamy o 10.00. Zapraszamy do wzięcia udziału! Do zobaczenia!

Poprzednia aktualność
Doceniona praca Miłosza
Następna aktualność
,,Zostań Świętym Mikołajem dla Jagódki”