MIKOŁAJKI

Archiwum kategorii: Aktualności

Dziś w naszej szkole i u maluchów w klasach 1-3, i u starszaków w 4-8 odbyły się mikołajki. Dzieci otrzymały słodkie upominki, a starsi uczniowie obdarowywali się prezentami wg klucza wynikającego z losowania. Niektóre z klas jeszcze na koniec zeszłego tygodnia miały mikołajkowe wyjścia, inne pójdą w ich ślady jutro.
W ciągu całego dzisiejszego dnia nie brakowało uśmiechów i dobrej zabawy, a nasze oczy radował wszechobecny czerwony kolor, co czyniło zwyczajne lekcje niezwykłymi.
Mikołaj zdradził, że choć 6 grudnia gościł w murach SP3 tylko przelotem, zawróci jeszcze swoje sanie i wpadnie do domów naszych uczniów w Wigilię, bo dawno nie widział tylu grzecznych dzieci, co w tej szkole.

Poprzednia aktualność
Mikołajki
Następna aktualność
,,Dziwny przypadek psa nocną porą”