Piaskiem malowane

Archiwum kategorii: Aktualności

27 października 2021 r. uczniowie z klas: 5b, 6a, 7a i 8a wybrali się pod opieką nauczycieli do CKiS w Kaliszu, by obejrzeć spektakl ,,Piaskowej Magii”. Widzowie zobaczyli – tworzoną na żywo za pomocą piasku, światła i cienia, w połączeniu z głosem lektora i muzyką – autorską interpretację powieści pt. ,,Alicja w Krainie Czarów” Lewisa Carrolla. Wszyscy w ten sposób nie tylko zapoznali się ze sztuką piaskowej animacji, uczestniczyli w niezwykłej podróży do fantastycznego świata, ale też rozwijali kreatywne myślenie, artystyczną wyobraźnię i koncentrację. Przedstawienie dostarczyło bez wątpienia niecodziennych wrażeń, a w drodze powrotnej na lekcje udało się zrobić jeszcze kilka pamiątkowych zdjęć, m.in. w jesiennej scenerii.

Poprzednia aktualność
Bliżej Italii - pierwsze warsztaty uczniów klasy 2a
Następna aktualność
Z kijami po zdrowie