Kim zostanę, jak dorosnę?

Archiwum kategorii: Aktualności, Doradztwo zawodowe

Kim zostanę, jak dorosnę? Nad tym pytaniem zastanawiają się już przedszkolaki. Pragnąc znaleźć na nie odpowiedź, najmłodsi wyruszyli w poszukiwaniu wymarzonej profesji. Poznali zawód sprzedawcy, a przy okazji zakupili pyszne jabłka. W szkolnej stołówce pan Paweł opowiadał o tym, jak profesjonalny kucharz gotuje pulpety. Spacerując po Kaliszu, dzieci odwiedziły fotografa, dzięki czemu mogły się dowiedzieć, jak robi się zdjęcia w studio. Przedszkolaki udały się także do urzędu pocztowego, gdzie poznały zawód listonosza, a na koniec zawędrowały do apteki, w której pani farmaceutyka opowiedziała, na czym polega jej praca.
Przedszkolakom życzymy, by w przyszłości zawód, który wybiorą, był ich pasją.

https://cech-kalisz.pl/kim-zostane/

Poprzednia aktualność
Dzień Dziecka w szkolnej świetlicy
Następna aktualność
Spotkanie uczniów klasy 4a z Prezydentem Kalisza