Upominki dla wychowanków Domu Dziecka

Archiwum kategorii: Aktualności

28 maja zakończyła się zorganizowana w SP3 w II okresie roku szkolnego 2020/2021 kolejna akcja charytatywna dla podopiecznych Domu Dziecka w Kaliszu. Społeczność naszej szkoły i tym razem okazała wielkie serce. Wielu uczniów podarowało różne artykuły papiernicze, m.in.: bruliony, zeszyty, notesy, długopisy, ołówki, pisaki, kredki, cyrkle, linijki, które zostały przekazane już dzieciom. To była dla nich niewątpliwie miła niespodzianka, zwłaszcza że zbliża się szczególny dzień – 1 czerwca. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w ten sposób wsparli potrzebujących.

„Każde życie jest piękne, kiedy myślimy przede wszystkim o dobru innych”.

Poprzednia aktualność
Wyniki testu predyspozycji językowych z języka angielskiego dla kandydatów do klasy siódmej dwujęzycznej
Następna aktualność
Kolejny medal Kai