„Lekturki spod chmurki” – zakończenie I modułu

Archiwum kategorii: Aktualności

Uczniowie klas drugich i trzecich meldują wykonanie wszystkich zadań z I modułu projektu „Lekturki spod chmurki” – „Mała chmurka w krainie drzew”. Dzieci w pierwszym okresie roku szkolnego 2020/2021 czytały książkę Marii Terlikowskiej „Drzewo do samego nieba”, uzupełniły lekturniki o informacje związane z lekturą, wykonały plakaty promujące czytelnictwo wśród dzieci, zasadziły drzewa oraz pracowały przy ekologicznych zadaniach związanych z opowiadaniem o chmurce Tosi. Otrzymały potwierdzenie zrealizowania zadań od autorki projektu. Obecnie uczniowie przygotowują się do realizacji II modułu „Mała chmurka w krainie śniegu”. Jacy bohaterowie lektur będą towarzyszyć naszym uczniom tym razem? Dzieci nie mogą się już doczekać kolejnych wyzwań, które czekają na nie w następnym module projektu.

Poprzednia aktualność
NABÓR do klas 1 i oddziału przedszkolnego
Następna aktualność
Zajęcia przyrodnicze w klasach trzecich