Uśmiechnięty TYDZIEŃ DOBRYCH MYŚLI

Archiwum kategorii: Aktualności

Miniony tydzień upłynął w naszej szkole pod hasłem „Uśmiech jest najpiękniejszą rzeczą, jaką możesz założyć”.  Propozycje zadań przygotowały klasy O i 1b.

Klasy 0-3 tworzyły prace plastyczne, w których tematem przewodnim była uśmiechnięta buźka. Dzieciom przyniosło to wiele radości, a uśmiech – jak przystało na takie zadanie – zagościł i na ich twarzach.

 Klasy 4-8 prezentowały swoje zdolności aktorskie, nagrywając krótkie filmiki, odpowiadając tym samym na pytanie: „Co wywołuje uśmiech na Twojej twarzy?”.

W piątek, 2 października  Światowy Dzień Uśmiechu w sposób szczególny uczcili uczniowie klas drugich. To radosne święto obchodzone jest już od 21 lat w pierwszy piątek października. Tego dnia i u nas nie zabrakło. uśmiechu, zobaczcie sami…. 

Kochani Uczniowie, mamy nadzieję, że uśmiech będzie zawsze na Waszych buźkach, tego serdecznie Wam życzymy!

Poprzednia aktualność
Dzień Głośnego Czytania
Następna aktualność
X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia