Wyniki szkolnego konkursu recytatorskiego

Archiwum kategorii: Aktualności

W piątek, 25 września w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski. Uczniowie klas trzecich prezentowali wiersze Jana Brzechwy oraz Juliana Tuwima. Poziom recytacji był wysoki, komisja po długiej debacie wyłoniła zwycięzców:

  • I miejsce –  Julia Więcek III a
  • II miejsce – Marta Ubych III a
  • III miejsce – Marcel Aleksandrowicz III b

Wyróżnienia otrzymali:

  • Alicja Grzybowska III a
  • Martyna Szczesna III a
  • Bartosz Mądry III a
  • Aleksandra Kubiak III b

Uczniowie otrzymali gratulacje, dyplomy oraz nagrody. Konkurs był ostatnim zadaniem jaki uczniowie wykonali realizując projekt „Lekturki spod chmurki”. Od października uczniowie klas trzecich oraz drugich przystępują do II edycji projektu. Serdeczne gratulacje dla nagrodzonych oraz podziękowania dla wszystkich uczestników konkursu.

Poprzednia aktualność
„Czytam i rozkwitam”
Następna aktualność
Dzień Głośnego Czytania