Nasz udział w XIIl Biegu Kościuszki

Archiwum kategorii: Aktualności

Nasi uczniowie wzięli dziś udział w XIII Biegu Kościuszki organizowanym przez II Liceum Ogólnokształcące im.T.Kościuszki w Kaliszu. Każdy z nich pokonał przewidziany dla swojej grupy wiekowej dystans. Zmęczeni, ale szczęśliwi wpadali na mecie w objęcia swoich rodziców, których obecność była nieoceniona.
Cele imprezy to: popularyzacja aktywności ruchowej i sportu, promocja zdrowego stylu życia oraz integracja młodzieży z kaliskich szkół.

Serdecznie dziękujemy organizatorom, uczestnikom z naszej szkoły, ich rodzicom oraz pani Ani Jangas, pod opieką której przebywali uczniowie. Aktywna niedziela to jest to, co tygrysy lubią najbardziej!

Poprzednia aktualność
Turystyka astronomiczna śladem zaćmienia Słońca
Następna aktualność
Konkursowa kapsuła czasu