Podsumowanie Ogólnopolskiego Programu Edukacji Stomatologicznej

Archiwum kategorii: Aktualności

Uczniowie klas 0, 1a i 1b brali udział w projekcie „Niesamowity świat higieny jamy ustnej” , przygotowanym przez Instytut Blend-a-med Oral-B®! Dzieci uczestniczyły w zajęciach, podczas których zdobyli niezbędną wiedzę na temat higieny jamy ustnej, dbania o zęby, sposobów i częstotliwości prawidłowego ich szczotkowania oraz przełamania bariery regularnych wizyt stomatologicznych. Dowiedziały się, jak ważne jest dbanie o stan zębów już od najmłodszych lat.W ramach programu uczniowie korzystali ze specjalnie przygotowanych materiałów edukacyjnych – prezentacji, filmu, przewodników oraz arkuszy ćwiczeń. Na koniec wzięli udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym. Podczas podsumowania programu, które odbyło się na apelu z udziałem pani dyrektor Katarzyny Garnuszewskiej, każdy uczeń otrzymał certyfikat oraz upominki przygotowane przez Instytut Blend-a-med Oral-B®.

Poprzednia aktualność
VII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej
Następna aktualność
Z wizytą w CKUiP