Wyróżnienie w Konkursie „Magiczna Irlandia”

Archiwum kategorii: Aktualności

13 marca 2019 r., w godzinach popołudniowych w Galerii SZATNIA w kaliskim MDK-u odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego „MAGICZNA IRLANDIA”. Uroczyste podsumowanie konkursu zostało połączone z wręczeniem nagród i wyróżnień oraz otwarciem wystawy pokonkursowej. Z naszej szkoły w konkursie brało udział dwóch uczniów z klasy I b – Marcel Aleksandrowicz i Patryk Filipiak. Wszystkich prac z różnych szkół i przedszkoli z Kalisza i okolic było ponad 250. Wyróżnienie otrzymał Marcel Aleksandrowicz. Na uroczystości było nie tylko pięknie i ciekawie, ale również smacznie. Serdeczne podziękowania dla uczestników oraz gratulacje dla Marcela. Prace można zobaczyć w Galerii SZATNIA MDK.

 

Poprzednia aktualność
Kolejna lekcja międzynarodowa
Następna aktualność
"Piękna nasza Polska cała" - sukces naszych uczniów!